Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce kiná

Pridané: 26. januára 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• slusny zvuk, ovladanie, smart funkcie

v danej kategorii 5.1 pre normalneho pouzivatela (nie audiofila) slusny produkt s jednoduchym ovladanim, vyuzitelnostou internetu a prepojenim optikou so smart LG telkou nie je co vytknut

Pridané: 25. januára 2016

• Jeden USB vstup spredu

Tento produkt by som určite odporučil každemu . Super kvalita zvuku velmi dobrá cena a hlavne číta všetky formáty .

Pridané: 20. januára 2016

• super zvuk aj pri hudbe
  • asi ani nemam žiadne vyhradi

fajn cena fajn dizajn fajn zvuk hlavne v 3d

Pridané: 10. januára 2016

• 3D prehravanie
  • 3D zvuk je naozaj dobry
  • Bluray aj DvD a kopu inych
  • Smart pre tych co nemaju smart tv
  • Bezdrotove zadne repro ale treba zastrcku pre zadne repr.
  • Kvalita
  • Prehrava vsetko co som zatial spustil
  • Jeden usb vstup z predu
  • Otvorena predna cast pocas pozerania cez usb
  • Dlhsia montaz ale stoji to zato!

Som spokojny!Je to moje druhe DK.Zvuk je dobry!Prehral zatial vsetko co som spustil.Vyhodou su smart aplikacie a net aj ked ja mam net na tv.Montaz trva cca 30min.
Za 500eur je to dobre kino!Kto chce viac musi siahnut hlbsie do penazenky

Sony BDV-E6100

Pridané: 6. januára 2016

• perfektne domace kino
  • vsetko slape ako ma
  • vyzorove posoby pekne v izbe a je s kvatitnych materialov
  • preco som sa rozhodol pre tento produkt? mam pol roka mobil od Sony Xperiu z3 a je to kladivo...proste kvalita
  • sedim na zachode a pustam si hudbu cez bluetooth...vsetko slape :) ked som si pustil film a pridal zvuk ...myslel som ze som v kine...hudba je nadherna
  • nic

preco sony? lebo je to japonska kvalita
pouziva sa skvele
vsetko funguje ako ma
ked som ho pripojil tak automaticky sa sparovalo z tv Sony
je to tak inteligentne ze ked vypnem kablovku tak s nou sa vypne hned aj tv aj domace kino,to iste pri zapnuti
niekto tu pisal ze je to slabe a nema to 1000w...poviem Vam takto diskoteku s tym nespravite na to su ine zostavi... ale ked si chcete kvalitne pozriet film,you tubehudbu alebo len hudbu z mobilu tak doma to uplne postacuje ...hraje krasne a silno,cena je trosku vacsia oproti inym kinam ...ale kupoval som ho uz na dlhsie takze nekupuje sa to na jeden tizden....tak nech je to uz kvalitne

Pridané: 2. januára 2016

• Pekne spracovanie
  • Vyborny zvuk aj cez Opticky vstup
  • Bez problemov prehra filmy s 5 TB HDD s externym zdrojom (takisto ako telka od PHILIPS)
  • Velmi dlhe kable na zadne reproduktory co je super
  • Hlucni pri nacitavani BD
  • Kable su napevno zabudovane v reproduktoroch

Naozaj vyborny zvuk repro sustavy a hra naozaj hlasno

Samsung HT-J5150

Samsung HT-J5150

Pridané: 22. decembra 2015

• Hlboké a výkonne dunivé basy ktoré je aj citit, pekný design (lesklé a matne časti), kvalitné prevedenie, vlastný equalizer, možnosť nastaviť hodnotu zvuku pre jednotlivé reproduktory, dostatočná dĺžka káblov pre pripojenie, bluray prehrávač, usb vstup, pripojenie nie na internet, fm rádio, prednastavene zvukové režimy(cinema, night, power bass, music, game...
  • Výkon-1000w
  • Nemá podporu 3D ale pokiaľ mate tv s podporov 3D a funkciou konverter z 2D do 3D tak nieje problé , nemá ani funkciu bluetooth

S výrobkom som spokojný, najlepšia kúpa v tejto cenovej kategórii, nebudete ľutovať, výkonný systém domáceho kina s množstvom funkcii, Výrobok určite odporúčam, mam ho už 3 mesiace, a zatiaľ som neskúsil plný výkon, max polovicu. Možnosť používania 1 diaľkového pokiaľ mate tv samsung

Pridané: 18. decembra 2015

• cena, dizajn, výkon
  • 1 x USB a to iba vpredu,

Elegantný dizajn, ktorý nie je prepchatý ultra lesklými plochami. Reproduktory z aramidových vlákien (tmavo žltej farby) vkusne obohatili čierne prevedenie. Klasický diaľkový ovládač (podporuje ovládanie aj TV a opačne LG TV ovládač podporuje dom. kino).Jednoduchá klasická montáž, ktorú zvládne aj menej skúsený používateľ. Najväčší čas zaberie roztiahnutie káblov a ich montáž do podlahových líšt - neodporúčam ponechať volne. Inštalácia - prvotné setup je jednoduché jasné aj pre bežného používateľa. Po inštalácii odporúčam vykonať upgrade na najnovšiu verziu - cez wifi pripojenie za pár minút bez akýchkoľvek problémov.
Zariadenie mám rozložené v miestnosti 5 x 5 m a poskytuje adekvátny priestorový a hlavne čistý zvuk, žiadne rušivé tóny, alebo bzučanie. K dispozícii je klasických 5 reproduktorov + masívny subwoofer - pozor na ich rozložsnie (tie menšie patria do bokov sú iba priestorové). Celá sústava má riadny výkon 1200 W a samotný Subwoofer zo svojimi 230 W nenechá nič v klude. Max. zvuk odskúšané na pár minút - basy, výšky, čistota žiadne drnčanie cez DVD (techno, rok, metal, klasika, akčný film) - okna nepraskli, len manželka dačo hovorila. Subwoofer sa zapája aj pri nízkej úrovne hlasu sústavy. Kalibrácia sústavy je manuálna - treba sa stým pohrať. Bohatý výber zvukových režimov + vlastné nastavenie. Taktiež samozrejmosť individuálne nastaviť hlasitosť každého reproduktora. Konektivita na LG TV (roč. 2015) je 100% nie je čo vytknúť možnosti cez HDMI (podporovaný ARC), optika a taktiež cez bluetooth zariadenie sa v TV LG bez problémov sa rozpoznalo. SIMPLINK funguje 100% od prvého nastavenia. Čo sa týka zvuku je potrebné myslieť na kvalitu zdroja t.j. nie všetky filmy / relácie z TV sú v adekvátnej zvukovej kvalite. Filmy z DVD vrátane BLU-RAY máju excelentnú kvalitu po stránke videa aj audia v mojom prípadne prenos na LG UHD (4 k) TV takže obraz parádička, zvuk: výbuchy, strelba, vodopády, bzučanie múch, 3d prelety vrtuľníkov po obývačke úplne postačuje. Prehrávanie MP3 a iných formátov zatiaľ som nenarazil na problém. Pri techno MP3 dosť silné basy (skôr s znižoval - zmenou zvuk. režimu). Podporuje zoznamy skladieb - klasickým listovaním v adresároch (manager videa / audia). FM rádio má ručné ladenie - ešte nie moc odskúšané. Na zariadenie je možné pripojiť externé zariadenie u mňa test Asus tablet, Asus, Samsung mobil - apky dostupné v google plne funkčné. Prenos hudby 100% bez výpadkov. V rámci dodávky je CD s inštaláciou media servera za účelom zdieľania hudby a videa (DLNA) funguje 100%. Pripojenie na internet funkčné odskúšané cez Wifi. Pripojenie extern. HDD bez problémov. Čo by sa dalo vytknúť je iba 1 x USB na prednej strane prehrávača, škoda že chýba USB aj na zadnej strane - pre zapojenie externého disku. V balení chýbala kompletná príručka (dá sa stiahnuť), bola iba mini zjednodušená verzia - čo niekomu môže vadiť.
Záver za rozumnú cenu 335 eur vcelku výkonné a kvalitné domáce kino pre bežného používateľa.

Harman Kardon HD COM 1515

Harman Kardon HD COM 1515

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 13. decembra 2015

Zakúpený v Andrea Shop

• Kvalita
  • Veľkosť
  • Dĺžka káblov
  • V tejto cenovej kategórií nemá nedostatky
  • Ovládač vyzerá staromódne :)

Myslím si, že pomer cena/výkon je ideálny. Zvažoval som ešte podobné, alebo lacnejšie zostavy od Pioneer, Onkyo, Yamaha. Myslím si, že som sa rozhodol veľmi dobre.

Pridané: 12. decembra 2015

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 2. decembra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Wifi a dobrá konektivita

Dobrá cena za dobre vybavený výrobok

Onkyo HT-S6505

Onkyo HT-S6505

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 29. novembra 2015

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kvalitný priestorový zvuk na vysokej úrovni
  • Dunivé basy
  • Množstvo nastavení a pekný dizajn
  • Tuner
  • Ethernet
  • Hudobný výkon maximálne postačujúuci
  • Dostatok HDMI vstupov

Onkyo nikdy nesklame

Pridané: 26. novembra 2015

• Uplne iný zážitok z poterania filmov
  • Za tú cenu lepšie nekúpite
  • 9.1
  • dostal som na reproduktory zľavu
  • 3D je perfektné
  • bezdrôtové
  • SÚ MOJEEEEEEEEEEEEEE
  • Bývam v paneláku takže ich neviem vyskúšať na 100%
  • len jedno USB

Reproduktory nesplnili moje očakávania oni ma totálne prekvapili. Som z nich maximálne nadšenýýýýý. Nemusíte riešiť otázku káblov a kde ich dáte či to nebude vidieť. Ako doplnok do obývačky je to úžasné. Kompatibilita s televizorom LG a LG mobilom. Funkcia zdieľania zvuku je absolútne perfektná len ju budem musieť ešte nájisť. No

Sony DAV-TZ140

Sony DAV-TZ140

Pridané: 18. novembra 2015

• vzhľad
  • skoro uplne čistý zvuk na max.
  • zvuk z tv, či iných prehrávačov prenesiete zložitým spôsobom cez toto ,,domáce kino"! Potrebujete si dokúpiť káble!
  • dvd jednotka VEĽMI hlučná!! (pustite si film na dvd a počujete to, co počuť vôbec nechcete - mechaniku)!!
  • titulky maju ,,kockaty" font ako keby to bol stroj z roku 1991 (mne osobne to vadí pri čítaní, možno niekomu nie)
  • pochabé nastavenie ekvalizéra, zvuk je neskutočne prebasovany, a nedá sa to nijak nastaviť (nechápem ako tu ľudia môžu písať že to pekne hrá, asi bass-technomaniaci, ani rádio som nemohol počúvať)
  • problém s nacitavanim usb!
  • dĺžka káblov krátka aj do priemernej bytovej obývačky (ale tak káble si predĺžite aj sami)
  • grafické spracovanie menu nič moc, človek si zvykne
  • hdmi kábel a batérie do ovládača nepribalene na nasom trhu

Za tie peniaze si kúpite aj lepsie domáce kino. Som sklamaný zo Sony....na to, že žijeme v roku 2015, a ceny takýchto spotrebnych materialov len klesaju, a konkurencie je až - až, tak pomer cena/kvalita=trošku predražený stroj, v porovnaní s inými výrobcami.
A ľudia, citajte si návod!
Síce kábel hdmi a batérie do ovládača chýbajú, ale je tam k tomu aj popis! Batérie sa dodávajú pre trh USA (aby nahodou pohodlný, prezraty amici nemuseli ísť dvakrat do obchodu) a ku káblu je tie napisane nieco v znení: záleží od balenia.
Ak máte záujem predám vám tento včera zakúpený výrobok. Zaruka 2roky. Komplet balenie. A pribalim Vám aj baterie do ovládača.
Mne to nepostačuje, Vám možno bude.

Yamaha YHT-196

Yamaha YHT-196

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 4. novembra 2015

Zakúpený v MALL.SK

• kvalita,cena
  • nema rds

zakladny av recaiver postacujuci pre ozvucenie obyvacky

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 2. novembra 2015

(naposledy upravené 2. novembra 2015)

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Perfektny

Navod na ovladanie zariadenia by mohol byt podrobnejši inak ostatne v pohode odporučam.

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25