Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce kiná

Overený zákazník SPL Dynamics Jaroslav

Pridané: 13. decembra 2022

Zakúpený v SPL Dynamics

Zatiaľ je používaný len krátku dobu, no všetko je o.k.

Auna Concept 620

Auna Concept 620

Pridané: 14. októbra 2022

Zakúpený v Electronic Star

• popis výrobku je nesprávny , v popise je že výrobok nemá bluetooth , no v skutočnosti ho má .
  • popis výrobku je nesprávny , v popise je že výrobok obsahuje rádio , no v skutočnosti ho nemá

nebolo by odveci keby popis výrobku obsahoval viac detailov .

Klipsch Cinema 400 Eua

Klipsch Cinema 400 Eua

Overený zákazník BIS audio Jakub Zákutný

Pridané: 3. decembra 2021

Zakúpený v BIS audio

• Perfektny cistucky zvuk, super mohutne basy.
  • Vo velkom priestore by sa zisla o troska vyssia hlasitost.

Vynikajuci soundbar. V baleni je aj hdmi kabel. Krasny zvuk

• Výkonný subwoofer
  • Lahké nastavenie
  • Bluetooth
  • Nemá wifi

Je to vynikajúci systém, nie je to lacne, ale stojí to za to. Som maximálne spokojný.

Overený zákazník LUSJA Registrovaný používateľ

Pridané: 25. júna 2020

Zakúpený v LUSJA

Ku kúpe zariadenia ma pritiahli prezentované moderné technológie.
Zapojenie domáceho kina je už z jeho podstaty (používa AV prijímač) komplikovanejšie. Dodávaný návod na káblové prepojenie stačí, na nastavenie nie. Musíte hľadať na internete.
Po pripojení vstupov (prehrávač, gramo,...) a výstupov (reprosústava) doporučujem dôkladné testovanie.
Prvý dojem po rozbalení a inštalácii bol dobrý, vzhľadovo nemá chybu.
Po zapnutí už to bolo horšie. Zariadenie má tak hlučný zdroj (transformátor), že ho počujete aj pri prehrávaní muziky. Vo svojej praxi som sa s takým niečím nestretol.
Prehrávanie videa a audia z prehrávača je v poriadku, kvalita výstupu je úmerná kvalite zdroja. To stále ešte testujem.
Po spustení a naprogramovaní FM prijímača som sa zdesil. Prijímač vydáva nepretržitý tón asi 1 KHz, ktorý úplne zničí dojem z počúvania. Najsilnejší je pri prepínaní nastavených staníc. Čím je stanica slabšia, tým viac je rušivý zvuk počuť. Predstavte si, že si pustíte husľový koncert na stanici Devín a do toho počujete hučanie transformátora a rušivý tón, ktorého hlasitosť je rovnaká, ako hlasitosť hudby - to je vlastná skúsenosť.
Pri porovnaní so starším Philips domácim kinom, ktoré som chcel nahradiť týmto nový zariadením, nie je v kvalite prednesu hudby ba ani videa žiadny poznateľný rozdiel, pričom kino Philips je o 20 rokov staršie. Ale, ako som už spomínal, závisí to od kvality zdroja. Tiež nové formáty spracovania videa a audia staršie kino nezvláda. Čo sa týka rádioprijímača, aj prenosný rádioprijímač za 30 Euro hrá lepšie. Ale možno mám len smolu. Uvidím, ako zareaguje dodávateľ. V každom prípade som od svetoznámej značky, ktorá by mala byť značkou kvality, niečo také nečakal. Takže sa jej v budúcnosti asi radšej vyhnem.

Pridané: 23. júna 2020

• Vadu pri premietaní filmu, či počúvaní CD som zatiaľ nenašiel, zariadenie ďalej testujem.
  • Už po zapnutí ma ohromil zvuk, ktorý kino vydáva. Máte dojem, že práve prechádzate okolo trafostanice, tak je počuť transformátor zdroja. Porovnával som rôzne výrobky rôznej úrovne rôznych výrobcov, včítane svojho staršieho domáceho kina Philips, nič také som nepočul.
  • Ak si pustíte rádio, počuť ďalší zaujímavý zvuk. Tí starší si iste spomenú na TV monoskop, pri ktorom sa zároveň vysielal testovací zvuk 1KHz. Tak práve takýto zvuk sprevádza počúvanie rádia. Porovnával som iné zariadenia, použil som priloženú anténu ku staršiemu domácemu kinu, ako aj iné prijímače s FM rozsahom, aby som vylúčil vonkajší zdroj rušenia - nič. Takže zvuk si vyrába kino samo.

Značka Pioneer je svetoznáma, ale zdá sa, že je už za zenitom. Alebo mám smolu. Ale pre istou sa tejto značke už v budúcnosti radšej vyhnem.

Marián Marián

Pridané: 16. júna 2020

(naposledy upravené 16. júna 2020)

• Čistý a kvalitný HD zvuk
  • Pekný a štýlový dizajn
  • Zadné repro sú bezdrôtové
  • Automatická kalibrácia reproduktorov pomocou mikrofónu
  • Prehraje asi každý formát zvuku a obrazu, zatiaľ som s tým nemal problém
  • Dlhši štart a vypnutie zostavy
  • Na displej nevidno z gauča, je zle naklonený
  • Plastové prevedenie, lepšie by bolo použit viac dreva
  • Vysoká cena vzhľadom na výkon, ktorý určite nieje 1200W
  • Niekedy sa stane, že zariadenie jednoducho zamŕzne a pomôže jedine vytiahnutie zo zásuvky (stalo sa mi to asi 5krát do roka, čiže je to znesiteľné)

Celkovo pôsobia veľmi štýlovo a moderne. Dizajn je naozaj pekný. Ale bohužiaľ som očakával viac, hlavne čo sa týka výkonu a basov. Keby stáli o niečo menej tak budiš ale veľmi náročnému používateľovi asi postačovať nebudú. Ďalej ma veľmi zamrzelo to, že si nemôžete nastaviť svoju intezitu basov, výšok a stredov. Máte síce na výber zopár režimov (clear audio alebo music arena, ktorý je naozaj skvelý..tých režimov je tam samozrejme viac ale používam nakoniec len tieto dva) ale to je všetko. Zvuk je samozrejme veľmi čistý a pôsobí v miestnosti pekne realisticky a akoby 3D dojmom. Čiže bežné pozeranie filmov je zážitok (samozrejme aj počúvanie hudby). Dnes by som šiel asi za niečim iným. Zameral by som sa viac na výkon ako na pekný dizajn a strašne veľa funkcií, ktoré nakoniec ani nevyužívam. Celkovo postačujú ale chcelo by to zopár vylepšení.

Overený zákazník MF-Elektro.sk Dodo

Pridané: 28. mája 2020

(naposledy upravené 28. mája 2020)

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• Dobrá zvuková kulisa
  • Pomalšie reaguje a nemá slovenčinu

Dobrý zvuk, nevýhoda, nemá slovenčinu.

Pridané: 28. januára 2020

• Podsvietenie reproduktorov synchronizovane s obrazom
  • Pekny dizajn
  • Bezdrotova technologia
  • zvuk je dost nekvalitny. A teraz nehovorim o porovnavani s profi zvukovymi supravami. Porovnavam to so svojim predchadzajucim modelom a konkurentom tohto produktu LG 9.1 BH9530TW, ktory mal ovela krajsi zvuk, avsak sa mi pokazil :(
  • prehravac sa pravidelne z neznamych dovodov zasekava. V tom pripade sa nedostanete ani do menu, a nefunguje ani podsvietenie az do momentu kym prehravac nevypojite zo steny. Deje sa to od prveho tyzdna kupy.
  • prehravac sa startuje skutocne dlho. Da sa nastavit aby sa startoval kratsie, ale to vam sposobi trvalo vacsi odber elektriky
  • uz sme nasli viacero filmov, ktore prehravac nedokaze prehrat, napriek tomu, ze moja 5 rocna LG TV to dokaze.
  • podsvietenie synchronizovane s obrazom funguje iba ked prehravate obraz cez prehravac. Standardny TV program ci film cez USB v TV, alebo aplikacie TV sa s LED podsvietenim nesynchronizuju

Pokial clovek nie je narocny na kvalitny zvuk a nevadi mu z casu na cas odpojit zo siete prehravac, tak system odporucam. Dovodom je ze bezdrotova tehcnologia jaksi vymiera na trhu a mate obyvacku ako ja a nechcete tahat kable, tak je to idealna volba.
Avsak pre mna kvalita zvuku a zasekavanie su dva zakladne a najpodstatnejsie atributy, ktore ma dost hnevaju. Podobne mi prekazaju aj ostatne negativa, ktore som vymenoval a ak by som mal teda inu volbu bezdrotoveho domaceho kina so 4 stlpovymi reproduktormi v dnesnom dni, tak by som urcite tento produkt neodporucal a vybral by som iny. Zial bol posledny dostupny.
Z tejto situacie na trhu som ozaj smutny. Podobne ma hneva ze vymiera 3D funkcia na televizoroch. Hlavne ze tehcnologie idu dopredu a ma byt akoze trhova variabilita, ale z mojho pohladu nic take nefunguje.

Overený zákazník OKAY.sk ferraript

Pridané: 25. januára 2020

Zakúpený v OKAY.sk

kvalita aj sila zvuku je fajn, do bytu uplne postacujuce

P P

Pridané: 13. decembra 2019

• Môže niekto napisať recenziu kto vlastní toto domace kino,top 4 na heureke a žiadne recenzie neviem nájsť.ďakujem

Pridané: 4. decembra 2019

• kvalitný zvuk
  • povrchové prevedenie výrobku

Sony BDV-E2100

Sony BDV-E2100

Pridané: 12. októbra 2019

• Celkom fajn obraz a zvuk pri vyššej hlasitosti.. inak dosť slabé.. čakal som omnoho viac
  • Strašne pomalé reakcie pri načítavaní youtube .. dosť dlho to trvá .. fm radio tak isto priemerný zvuk a dosť nie čisto hraje na to ,že bývam priamo v meste .. pri menšej hlasitosti ani nepočuť domace kino ako keby som mal len obyčajný šepták.. dosť ma to sklamalo..

Keby som vedel tak radšej doložím a zoberiem niečo kvalitnejšie

Overený zákazník Skyelektro Prievidza Overený zákazník

Pridané: 4. júna 2019

Zakúpený v Skyelektro Prievidza

• Na značku Harman Kardon sklamanie.

Pridané: 21. mája 2019

• Super zvuk
  • Super cena
  • Lahka montaz
  • Niektore filmy nejdu prehrat cez USB aj ked su podporovane

Pridané: 14. februára 2019

Zakúpený v Electronic Star

• Výborné zpracovanie, v danej cenovej kategorii velmi slušný zvuk

Pridané: 5. februára 2019

• Bezchybny produkt

Pridané: 11. januára 2019

• výborný zvuk
  • Kvalita
  • zabudované internetové rádio, které funguje dobre

Ovládač vyzerá staromódne -obyčajne

Overený zákazník Electroland.sk Overený zákazník