Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce kiná

Overený zákazník L-E.SK Marek

Pridané: včera, 16:30

Zakúpený v L-E.SK

• Pomer cena/výkon
  • Nie som audiofil, ale hraje to fakt super
  • Kvalitne spracovanie
  • Jednoducha instalacia

azda len to ze na pribalenu FM antenu (káblik) som skoro nic nenaladil, a aj ked naladil tak som nemoholo okolo nej prejst lebo hned nastalo rusenie a to som ju skusal smerovat na vsetky svetove strany (ale mozno ja som v blbej zone, ze je okolo vela zeleza)

LG LHB655N

LG LHB655N

štuplík štuplík

Pridané: 29. októbra 2018

• Prevedenie reproduktorov
  • Zadné reproduktory sa zapájajú do bezdrôtového prenášaču takže ak máte veľkú miestnosť netreba ťahať káble (my máme vyše 7,5m)
  • Jednoduché ovládanie prehľadné menu a možnosti
  • Pripojenie cez wi-fi, bluetooth,
  • Žiaľ momentálne uz je to nejaký ten mesiac majú problémy s aplikáciami napr YouTube nemá dobrú aktualizáciu (vypína sa)
  • Niečo ani nenačíta.

V celku dobrá kúpa ak sa odstránia problémy s appkami bude to fakt super.
Testujem uz Rok.
Zvuk pekný, rôzne funkcie zvuku (kino, hra, film, Mišíka, futbalový zápas,...)
Teraz je tá cena prijateľnejšia ako pred rokom. O cca 120€

Sony BDV-E4100

Sony BDV-E4100

OZZY OZZY

Pridané: 15. októbra 2018

Pekný dizajn,dobrá cena,dobrý zvuk.

Brano Brano

Pridané: 23. augusta 2018

• Wifi zadnych repro. Netreba kable.
  • 1 x z 50 sa kino samo nezapne ked zapnem samsung telku

S kinom som spokojny. Tiez mi obcas vypadaval zvuk. Volal som do servisu aj do sony. Nevedeli mi porqdit napriek tomu ze tento problem je aj na medzinarodnej sony stranke. Neskor som zistil ze to robi pravdepodobne wifi router upc ked je zapnuty na 5 ghz. Ked ho dam len na 2.4 ghz. Odvtedy zvuk v zadnych repro nevypadol.
S novym fw 31.5.2018 sa zapinanie zrychlilo na menej ako minitu a nie niekolko minut ako predtym.

Samsung HT-J4200

Samsung HT-J4200

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 16. júla 2018

Zakúpený v OKAY.sk

• slušné domáce kino za rozumnú cenu
  • dobrý zvuk

Sony BDV-E2100

Sony BDV-E2100

Roboslav Roboslav

Pridané: 27. mája 2018

• Za tú cenu slušný zvuk, ale nič pre audiofilov. Mne to postačuje, prehra všetko čo má. Na internet to nevyužívam tak neviem posudit. Osobne odporúčam ale sú aj lepšie zostavy ale aj za viac peňazí. Potesi aj fm rádio
  • Neviem posúdiť mám to kratko

Overený zákazník MALL.SK Tomas

Pridané: 15. apríla 2018

Celkovo slusna zostava do bytu. Za malo penazi vela muziky.

Overený zákazník XXLTUZEX Michal

Pridané: 3. apríla 2018

Zakúpený v XXLTUZEX

• Cena a značka .
  • Tomu návodu a nastaveniu rádia by nerozumel ani Šalamún.
  • Konektory na prehrávači, lepšie by bolo pripojenie ako na reproduktoroch (priamo káble). Originálne káble majú prierez ako by boli k sluchatka.

+cena a značka. -navod a samotné nastavte prehrávača.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 22. marca 2018

Výhoda: nízka cena
Nevýhoda: neprehráva 4K

Anonym Anonym

Pridané: 20. marca 2018

• Výrobok som reklamoval z 3 dôvodov: prístroj začal zamŕzať, zadné bezdrôtové repro mali výpadky, pri spustení filmu alebo hudby z USB sa film/mp3 po pár sekundách vypne a na obrazovke sa zobrazí hlavná ponuka domáceho kina.
  • Po polhodinovom telefonáte s technikom zo SONY som sa dozvedel, že kino nie je kompatibilné s mojou TV(polročný Samsung) - presnejšie s tou značkou a podobne to je s televízormi od LG. To ale nikde uvedené, že výrobok nie je plne funkčný pri pripojení s niektorými značkami. Lenivosť pri ovládaní a zamŕzanie technik odôvodnil tým, že 5200 je najnižšia rada. Výrobok som vrátil.

Peter Peter

Pridané: 16. marca 2018

• Pekny dizjan
  • Ak chcete pocuvat hudbu, pre mna osobne nedostatocne basy. Ventilator je velmi hlucny...

Po troch dnoch som to vratil.. myslim, ze to hovori za vsetko

Zdeno Zdeno

Pridané: 15. marca 2018

• dizajn
  • super zvuk

Odporúčam. Kvalitný systém za výbornú cenu.

Lukáš Lukáš

• HDMI - ARC !!!
  • prehráva množstvo formátov
  • bezkáblové zadne reproduktory
  • Wifi
  • lesklosť domáceho kina prach a odtlačky prstov !!!
  • zadne bezdrôtové reproduktory niesu az tak bezdrôtové !

Domáce kino LG LHB655NW po vizuálnej a hudobnej stránke vyzerá a znie skvelo !! Veľká výhoda je ze nemusíte ťahať cez celu obývaciu izbu káble pretože zadne reproduktory su bezdrôtové ako to bolo v popise povedane ale tu bi som sa zastavil nakoľko to nieje až tak pravda cely systém funguje tak ze zadne 2 reproduktory majú kábel do externého primaca signalu kam sa pozapájajú a tento primac signalu na diaľku sa zapojí do elektrickej siete je pravda ze výrobca hovorí o zadných bezdrôtových reproduktoroch ale len co sa týka toho ze káble sa nemusia ťahať po celej obývacej izbe ale zadne 2 reproduktory káblové zapojenie mat musia do uz spomínaného externého malého primaca signálu kde sa na dalku sparujú !!! ako laik som si ale predstavoval ze tie 2 reproduktory budú pracovať ako cez Bluetooth ale nieje tomu úplne tak !!! Prepojenie domáceho kina odporúčam cez HDMI ARC !!!! to znamena ze signal zvuku a obraz sa bude prenasat do 5.1 !!! dlho som špekuloval ako to prepojit ale toto je jednoduchšie a funkčne je nutne ale aby tv mala hdmi označenie ARC !

s produktom som veľmi spokojný krásne doplna obývaciu izbu na oko . Zvuk je zážitkom pre fanúšikov filmov a hudby odporúčam !

Auna Linie 501

Auna Linie 501

Overený zákazník Electronic Star Jan

Pridané: 6. marca 2018

Zakúpený v Electronic Star

• Za tu cenu super zvuk.
  • Slusna kvalita spracovania.
  • Hrajú ovela lepsie ako moje predcadzajuce reproduktory sony.

Overený zákazník Electroland.sk Jozef

Pridané: 2. februára 2018

Zakúpený v Electroland.sk

• Taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a pre priemerné náročného zákazníka produkt odporúčam, zatiaľ som spokojný, kvalitu posúdiť neviem, fungovať funguje tak ako má a koľko vydrží uvidíme, pretože v dnešnej dobe vyrábajú všetko možné rýchlo,rýchlo ale na akú dobu to nevie asi nikto. Keď nevydrží zhruba 15 rokov tak mám smolu, hlavne že sa potom podaktorí ľudia sťažujú, že sa nám kopí veľa odpadu z rôznych výrobkov. Nechám sa prekvapiť, ale zatiaľ som spokojný.
  • Mohli tomu dať hodiny-budik to by snáď taká veda nebola.

V porovnaní cena a funkcie výrobku som spokojný, pre priemerné náročného odporúčam. Celková kvalita sa hodnotí ťažko, pretože koľko ten výrobok vydrží to nevie nikto asi, keď ho vyrobili na 6-7 rokov a potom ho môžem vyhodiť, tak mám smolu. Pretože podaktoré veci sú vyrobené práve tak, že ich ľudia za 6-7 rokov môžu vyhodiť a potom prichádzajú na to, že je veľa odpadu. Veď nekvalitnou výrobou musí byť veľa odpadu, čo sa potom čudujú, a ľudia na to len doplatia.

TiborSk TiborSk

Pridané: 22. januára 2018

• tento produkt ma veľmi zaujal . Na 1. pohľad horlivý ale obraz niekedy klame
  • Na moju denný príjem veľmi lacné

toto domáce je dobré ako koláče od mojej babky

Sony BDV-E6100

Sony BDV-E6100

Mirec Mirec

Pridané: 20. januára 2018

(naposledy upravené 20. januára 2018)

• pekné
  • zadné repraky len na okrasu

Harman Kardon BDS 635

Harman Kardon BDS 635

Overený zákazník Andrea Shop Milan

Pridané: 17. januára 2018

Zakúpený v Andrea Shop

• Spĺňa moje očakávanie
  • Diaľkový ovládač - aj pri malom prítmí ťažko identifikovateľné tlačítka (slabo označené)

Jozef Jozef

Pridané: 17. januára 2018

• vcelku vydarený výrobok,povedal by som taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a jeho funkcie dostačujúci, zatiaľ som spokojný, uvidí sa ešte v budúcnosti ako to je s kvalitou výroby a koľko rokov vydrží, pretože dnes sa vyrába všetkomožné rychlo,rychlo ale či aj kvalitne to je otázne, a potom sa podaktorí sťažujú, že máme veľa odpadu. Osobne výrobok pre priemerne náročných odporúčam.
  • proti nemám nič,funguje podľa jeho parametrov a funkcií

podľa uvedených parametrov a funkcií výrobok priemernne náročným odporúčam aj vzhľadom na cenu. Zatiaľ som spokojný, plní moje očakávania.