Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce kiná

Pridané: 1. januára 2018

Panasonic SC-BTT465EGK

Panasonic SC-BTT465EGK

Pridané: 26. novembra 2017

• Jednoznačne zvuk - vyvážené basy, stredy aj výšky
  • Čistota zvuku aj na fakt vysokej hlasitosti, žiadne chrčanie nehrozí
  • Výborný pomer cena/výkon (1000w je ozaj počuť)
  • Podpora funkcií aj s inými výrobcami TV ako Panasonic (u mňa funkčné na Sony TV a odskúšané aj na Samsung)
  • Bezdotykové zapínanie spolu s TV (stačí vám zapnúť TV s jej ovládačom a domáce kino sa zapne samé)
  • Široká podpora prehrávaných formátov a skvelý obraz (spolu s veľkou TV si užijete film ako v kine)
  • Originálny ventilátor ktorý je v DVD/BD prehrávači je podľa mňa celkom tichý
  • DVD/BD prehrávač má spomalené reakcie pri prepínaní funkcií cez diaľkové ovládanie
  • Uvítal by som jednotlivé predvoľby nastavenia domáceho kina samostatne na vlastných tlačidlách a nie že sa cez tie všetky funkcie prepínate pomocou jedného tlačidla SELECTOR, je to spomalené a niekedy otravné
  • Ak stratíte alebo pokazíte diaľkový ovládač tak sa prakticky domáce kino stáva nefunkčné, hodilo by sa viac samostatných tlačidiel ovládania domáceho kina na jednotke DVD/BD prehrávača
  • K zadným satelitom mohli byť v balení aj držiaky umožňujúce ich montáž na stenu/strop (ale nebol ich problém zohnať)
  • Chýba podpora slovenčiny/češtiny v menu

S domácim kinom som veľmi spokojný a určite by som ho odporúčal aj iným domácim filmovým maniakom. Zvuk je úžasný, obraz a funkcie skvelé, chýba možno len podpora Wi-fi aj keď v tomto smere musíte hľadieť na cenu ktorá je podľa mňa v pomere cena/výkon veľmi dobrá. Zamrzí nedokonalé ovládanie a spomalené reakcie domáceho kina na pokyny diaľkového ovládača ale nie je to nič strašné. Domáce kino bez problémov spolupracuje aj s televízormi iných značiek. Mám odskúšané na Sony a Samsung. Funguje bez problémov aj funkcia samozapnutia súčasne so zapnutím TV, pričom vám stačí zapnúť iba TV s jej ovládačom. Originálny ventilátor ktorý je v DVD/BD prehrávači je podľa mňa celkom tichý a viete o ňom iba pri fakt tichých scénach kedy sú vo filme pasáže bez zvuku alebo hudby (horory napr). Ja som však prerábal dom a ventilátor do seba natiahol prach čo sa podpísalo na jeho tichosti. Nedalo sa to vydržať tak som ho vymenil bez problémov za ventilátor Scythe (kúpený v PC shope) parametrovo totožným s originálom. Za cca 5 euro som dosiahol ešte tichšie chladenie domáceho kina kedy už o ňom fakt ani neviete. Za danú cenu s týmto kinom určite chybu neurobíte.

Onkyo HT-S3800

Onkyo HT-S3800

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 15. novembra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Super Zostava

Pridané: 12. novembra 2017

(naposledy upravené 12. novembra 2017)

• Skvely

• Pekny vzhľad
  • Kvalitný zvuk

Pridané: 17. októbra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• slusny hudobny vystup za pomerne nizske peniaze
  • jednoduche ovladanie a prehladnost menu
  • pekny dizajn
  • zatial som nenasiel nic co by mi na nom vadilo

Pridané: 8. októbra 2017

Zakúpený v MALL.SK

Tak produkt mam len chvilku,ale paci sa mi cistota zvuku - kvalita zvuku - je to domace kino ktore prehra vsetko co som vlastne aj chcel...zvhlad produktu je super - pasuje mi k ostatnej elektronike co mam v obyvacke...

Samsung HT-J7500W

Samsung HT-J7500W

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 6. októbra 2017

Zakúpený v Andrea Shop

Preto som kúpil tento produkt lebo som spokojný so značkou Samsung všetko čo mám je tejto značky a som ešte nebol sklamaný !

Auna Concept 620

Auna Concept 620

Pridané: 8. septembra 2017

• Hlasitosť
  • Oneskorený zvuk pri Win10(0,5 sekundy pri BT)
  • Silné modré svetlo
  • Ovládač niekedy vynecháva

Za tú cenu je to fajn, máloktorý podobný produkt v tejto cene má BT audio. Škoda len toho že na pozeranie filmov z notebooku je to takmer nepoužiteľné. Pri androide/OS je to bez problémov. Skúšal som rôzne ovládače aj programy... Nič nepomohlo. Jedine nastaviť oneskorenie priamo v prehrávači. Inak som spokojný.

Pridané: 3. septembra 2017

• Tento výrobok je krasna ozdoba obyvacej izby no to je asi tak vsetko,
  • mam ho zakupeny cca vyse rok a pol a z toho je uz siesty krat v autorizovanom servise...
  • ked sa vyrobku podari fungovat normalne tak je to super no len to je malokedy...
  • neustale zamrza vypina sa neda sa zapnut a podobne.
  • v servisnom stredisku uz vymenili vsetko a porucha sa prejavuje stale takze uz neviem kde je chyba asi je to domace kino ma na mna alergiu.... :(
  • dufam, ze aspon reklamaciu po siestich servisných ukonoch vybavim k spokojnosti.
  • ! ! !NEODPORUCAM! ! !

Samsung HT-J5550W

Samsung HT-J5550W

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 19. augusta 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Ak je produkt správne nastavený a je v ňom správne médium, je to niečo perfektné. Samozrejme treba brať do úvahy - za akú "cenu", čo vlastne vie ten "produkt" ! Z mojej strany vyslovujem zatiaľ maximálnu spokojnosť so zakúpeným výrobkom.

Zatiaľ som nezistil nič závažného.

Pridané: 25. apríla 2017

• Wifi
  • Bluetooth
  • NFC
  • Nic

Hladali sme nejaku dobru hifi sustavu
Ked sme nasli na nete toto domace kino, tak sme boli hned rozhodnuty
Velmi sme spokojny aj so zvukom aj s funkciami

Pridané: 27. marca 2017

Zakúpený v MALL.SK

• pomer cena / vykon a parametre
  • dobry zvuk
  • Ventilátor je trochu počuť, hlavne pri nižšej hlasitosti

Harman Kardon HD COM 1515

Harman Kardon HD COM 1515

Pridané: 10. marca 2017

• cena/vykon
  • dobry zvuk
  • dlzka kablov
  • nerozbehal som na nom externy HDD, pricom TV s tim nema problem

pokial hladate 5.1 domace kino k TV a nechcete AIO s prehravacom a nie ste audiofil, tento H/K je idealny. oplati sa priplatit za kvalitu. kable ma dostatocne dlhe, aj pre vacsie miestnosti.
pozor na uvedenu vysku AVR, nie su tam zapocitane nozicky. v tom som mal problem, nakoniec skoncil inde ako som planoval.

LG BH9540TW

LG BH9540TW

Pridané: 17. februára 2017

• Boli sme veľmi spokojný, nádherný 3D zvuk, čistý aj pri vysokej hlasitosti. Ovládanie v pohode.
  • Po roku mi odišiel pravdepodobne zdroj (práve sa reklamuje v Alze) - Alza už nemá tento produkt, kontaktoval som značkový servis - tieto zdroje momentálne nie sú dostupné.

Doteraz sme nemali domáce kino - boli sme veľmi spokojný.
Uvidím, čo bude po reklamácii.

Pridané: 7. februára 2017

• dizajn
  • po asi 10 hodinovej prevádzke dochádza k samovoľnému stišovaniu zvuku,

maximálna nespokojnosť s týmto výrobkom, absolútne neodporúčam

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25