Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce kiná

LG DH4220S

LG DH4220S

Pridané: 20. februára 2013

• dobry vzhlad
  • vykon vobec nezodpoveda skutocnosti
  • sublofer je slaby iba 50 W
  • 330 W ASI NIE JA BI SOM TO POVEDAL NA 150W
  • a preharavac je spomaleny

podla mna je tento produkt dobry ked sa nanho pozerate ale inak nic

Yamaha YHT-296

Yamaha YHT-296

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 18. februára 2013

Zakúpený v NAY Elektrodom

• všetko pre domáce kino
  • fantastiský príjemný zvuk, /výkon plne postačuje/
  • super cena aj s repro
  • iba mne konkrétne chýba viac vstupov na audio, ale vyriešil som to optickými káblami

netreba vyššie modely o vyšší výkon.pre domácu obývačku zvuk počujú dostatočne aj susedia pri 1/3 výkone.skutočne uchu lahodiaci zvuk.za túto cenu aj s tak kvalitnými repro asi nezoženiete.porovnal som si aj recenziu na http://hifitest.de... , keď som hladal domace kina skutočne má všetko /okrem lan vstupu,ktory nepotrebujem/.
Všetkým odporúčam,no kupujte rýchlo ,lebo u je len výpredaj!!!
YAMAHA je YAMAHA.

LG BH6420P

LG BH6420P

Pridané: 17. februára 2013

• pomer vykon/cena
  • relativne jednoducha montaz
  • chyba opticky kabel

domace kino som kupoval do miestnosti cca 45m2.Realne vyuzivam mozno polovicu vykonu reprakov. Na druhej strane je super, ak pri niektorych filmoch zvysim zvuk na maximum. Vtedy sa naozaj citim ako v kine.
Prehravac zatial prehral vsetky formaty, ktore som vyskusal. Povodne som chcel kupit vyssiu verziu aj s WIFI, ale nakoniec som sa rozhodol pre tuto, kedze na inych recenziach som sa docital, ze wifi prijmac je velmi slaby. Interner teda riesim cez HDMI a notebook.
Myslim, ze pre bezneho uzivatela je tento system uplne postacujuci.

Samsung HT-ES6200

• nemam

vyborny

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 16. februára 2013

(naposledy upravené 16. februára 2013)

Zakúpený v HEJ.sk

• Kino je super,odporúčam

Vrele odporúčam

Samsung HT-C350

Samsung HT-C350

Pridané: 10. februára 2013

• Desing
  • Ovládanie
  • Absencia hodín aj v stand-by režime
  • Absencia RDS
  • Zvuk vo všetkých módoch

Hodiny na dislpayi dosť chýbajú..
Prehrávanie z usb ovládané výlučne prostredníctvom propojenej obrazovky...
Zvuk v stereo úplne chabý...plechový a vôbec vo všetkých prednastavených módoch je to úplná katastrofa, páčiť sa to môže snáď len poslucháčom DNB, ktorí ocenia aspoň tie basy...
Pri prehrávaní z mechaniky je citlivý na rezonancie z vlastných basov...
Mechanika so šuchotavým prejavom..

Pridané: 10. februára 2013

• BD, LNA, mkv, lan, Zvuk, kvalita, výkon, skvelý obraz, dizajn, reakcie...
  • maličkosti

Vyníkajúci zvukový prednes, čistý, vyníkajúce basy, vocaly aj výšky... v danej cenovej kategóry asi špic

LG HX806PE

LG HX806PE

Pridané: 8. februára 2013

• dá sa pridať a ubrať volume
  • veľmi zlá podpora upnp zariadeni (testované na DNS-320)
  • slabučké čítanie z externých SW programov typu media server (Mezzmo, Nero,... )
  • prehrávanie BR filmov minimálne - film zamŕza
  • ani po 2 rokoch som nepochopil, aký presný formát majú mať titulky
  • prístroj zamŕza častejsie ako voda v Rusku = nutný restart
  • ak sa na USB nachádza aktualizácia Software, pristroj by túto jednu aktualizoval dokolo aj 40x
  • odozva ovládača je chabá a pomalá

Takže kde začať? Najprv asi plus: Zvuk z reproduktorov je viac ako dobrý, nieje počuť žiaden šum, frekvencie sú naozaj výborne vyladené. Tu je však asi všetkým dobrým dňom koniec.Pri mojom serveri DNS-320 (2x2TB)boli neuveriteľné problémy hlavne s BR filmami, titulkami v nim ale aj k AVI súborom (občas nefungovala žiadna prípona súboru srt, txt, sub, idx). Skutočná sranda s týmto prístrojom začína v dobe, keď sa pokúsite o update SW pomocou originálneho SW stiahnutého priamo od vyrobcu zo stránky. BR prehrávač nájde aktualizáciu, aktualizuje, no NIKDY nepochopíte či na novšiu verziu - upgrade alebo na staršiu - downgrade. Rovnako IHNEĎ po update MUSÍTE odpojiť USB inak by upgrade prebiehal stále dokola. A ak sa pokúsite prehrať film, ktorý nieje tomuto prehrávaču po vôli, proste zamrzne ako spomienka na socializmus a je nutný manuálny reštart

LG HT805TH

LG HT805TH

Overený zákazník MALL.SK Ľuboš Čudek

Pridané: 7. februára 2013

Zakúpený v MALL.SK

• pre domace pouzitie staci
  • rychlo sa zaprasi DVD mechanika-optika
  • slabsi frekvencny rozsah

je to klasicke domace kino s 5.1 kanalovym zvukom

pekny dizajn

LG BH8220B

LG BH8220B

Pridané: 7. februára 2013

• nic
  • PRECO PONUKAJU OBCHODY TOVAR KTORY NIE JE MOZNE OBJEDNAT ??? 7obchodov som kontaktoval za ceny kt. tu uvadzaju a nic z toho sa neda objednat a v lepsom pripade mi napisali ze cakaju na tovar aj oni sami uz mesiace... tak naco to ponukaju?

...

Pridané: 5. februára 2013

(naposledy upravené 6. februára 2013)

• úžasný obraz
  • úžasný zvuk
  • bezproblémové prehrávanie
  • veľký výber aplikácií
  • nenašiel som žiadnu chybu

Hľadal som niečo perfektné, čo mi dodá iné vnímanie na filmy. Filmy a CD idú bezproblémovo s krásnym obrazom a zvukom, som s týmto produktom maximálne spokojný, dokonca mi ho aj väčšina kamenných obchodov odporúčalo. Používa sa mi veľmi jednoducho, vďaka HDMI aj pripojenie na televíziu bolo jednoduché, pohodlné. Je to hádam najlepší produkt od LG. Podľa mňa produkt je prispôsobený ľudom ktorým záleží aj na vzhľade "vežičiek" a na kvalitnom obraze a zvuku. Aj keď patrí medzi tie drahšie, oplatí sa! :)

LG BH4120S

LG BH4120S

xavantes xavantes

Pridané: 5. februára 2013

• základný bluray prehrávač za dobrú cenu
  • pre prehrávanie cd, dvd, bluray a z hdd ideálny
  • filmy na dvd prehrá vo väčšej kvalite
  • tichá prevádzka
  • dostatočná dĺžka káblov k reproduktorom
  • reproduktory znejú kvalitne, nie sú to žiadne ľahké plastové škatuľky
  • intuitívne ovládanie
  • časovač vypnutia
  • podpora HDD do 1 TB
  • nie je potrebné externé napájanie HDD
  • podporuje prehrávanie z HDD, ktoré je naformátované na FAT32, NTFS
  • nepodporuje audio return channel, čiže zvuk z televízora (v prípade pripojenia TV na SAT alebo internet) nedostanete do tohto prehrávača cez hdmi, iba cez audio output, prípade cez slúchadlový výstup od TV, toto mi chýba najviac
  • chýba mi funkcia náhodného prehratia súborov
  • smart link, čiže ovládanie tv a domáceho kina pomocou jedného ovládača funguje opäť len jednosmerne od kina k televízoru, ovládač na kino má len základné funkcie ovládania TV
  • stredový reproduktor mohol byť odlíšený od ostatných
  • ergonómia DO mohla byť lepšia

Ak niekto potrebuje jednoduché bluray domáce kino, nieje čo riešiť, ak ale požadujete už nejaké funkcie navyše, skúste priplatiť 30 - 50 €, poprípade ak máte TV od LG a oželiete funkciu smartlink, tak skúste poprípade inú značku.

Samsung HT-E5500

Samsung HT-E5500

Pridané: 4. februára 2013

• dobry pomer cena vykon
  • vitaz testu "dTest 12/2012" - aj ked to podla mojho nazoru nie je celkom objektivny test.
  • bluetooth
  • wifi a wifi direct (aj ked na steamovanie filmov pouzit kvoli rychlosti radsej LAN kabel)
  • podpora HDMI ARC (spatny zvykovy kanal z TV)
  • podpora HDMI-CEC (ovladanie TV dialkovym z kina resp. opacne)
  • BluRay player (vratane 3D)
  • MKV player - prehra prakticky takmer vsetko co dedikovane prehravace typu oPlay, Popcorn
  • Fajn zvuk, neskutocny posun po prechode z pocuvania TV reproduktorov.
  • Dialkove ovladanie je univerzalne (okrem samotneho kina vie ovladat prakticky akukolvek TV)
  • Prakticky vsetky potrebne dekodery zvuku
  • svorky na reproduktoroch (moznost zmenit kabel za iny)
  • 2x hdmi vstup (napr PS3)
  • urcite sa este nejake najdu...
  • pre aktivaciu bluetooth je potreba prepnut vstup na bluetooth.
  • trochu zmatok (aspon u mna) z nastavenia zvukovych efektov
  • leskly plast = magnet na necistoty (ale co uz ked ma taky dobry pomer cena/vykon)
  • v uplnom tichu aerodynamicky hluk ventilatora (ale nie je to nic hrozne, ak vedla neho zapnem PS3 Super Slim, tak PS je hlucnejsia)
  • nema kalibracny mikrofon (aj ked VRAJ tato vecicka nie je bohvie ako spolahliva co sa tyka vysledkov.)
  • skoda ze display sa nevyuziva naplno (napr pri prehravani filmu alebo pri urcitej cinnosti by sa mohla pouzivat aj cast displaya kde su dotykove tlacidla.
  • mohlo by mat USB vstup aj zozadu
  • nevie pristupovat k SAMBA zdielanym priecinkom (ale to nevie asi ziadne podobne zariadenie)
  • aj nevyhody sa este nejake casom najdu...

celkovo kvalita spracovania OK,
co mi vadi su leskle plasty
nema mriezku chraniacu membranu reproduktora :(

MIMOCHODOM:
Na margo drahych hdmi kablov.... kino mam zapojene HDMI kablom kupenym asi pred rokom v Okey elektro za 2,99€. Je to 2metrovy kabel hdmi 1.2. Nemusim hovorit ze vsetko slabe bez chyby vratane 3D, HDMI-ARC a HDMI-CEC.

Samsung HT-E4200

Samsung HT-E4200

Overený zákazník talkive Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2013

Zakúpený v talkive

• veľmi dobrá cena
  • výrazne vylepší zvuk LCD televízora s možnosťou pripojenia buď cez optický audio kábel alebo cez HDMI s ARC
  • prehráva (aj 3D) blu-ray a takmer všetky DVD
  • možnosť pripojenia na internet
  • možnosť pripojenia iPodu/iPhonu
  • graficky pekné menu
  • nie úplne dostatočné výšky v zabudovaných režimoch zvuku, ani pri nastavení ekvalizéra
  • neprehráva viaceré originálne hudobné CD
  • konektor pre wi-fi pripojenie na internet vyhovuje zrejme jedine pomerne drahému adaptéru značky Samsung, uvedenému v návode k výrobku

veľmi dobré domáce kino 2.1 za veľmi dobrú cenu

Samsung HT-E6750W

Samsung HT-E6750W

Overený zákazník elektropark.sk Overený zákazník

Zakúpený v elektropark.sk

• Po tom co sa prestal predavat model HT-C9950W je tento asi funkcionalitami a dizajnovo nejblizsie. Paci sa mi kombinacia prednych reproduktorov s prednymi satelitmi, takze aj ked domace kino vyzera ako standardne 5.1 kino ide o 7.1 kino.
  • Nerozumiem preco Samsung stiahol z trhu svoju vlajkovu lod HT-C9950W a neponukol ziaden adekvatny produkt zan ako nahradu, pretoze aj ked je HT-E6750W kvalitne a dizajnovo slusne, urcite sa minimalne dizajnom a kvalitou prevedenia nemoze vyrovnat HT-C9950W. Tiez nerozumiem kedy uz vyrobcovia namiesto vysuvnych mechanik DVD ci blu-ray zacnu konecne do vyssich tried montovat slot-in mechaniky.

Nie je to receiver pre audiofiolov ci podobne orientovanych fajnsmekrov a to aj napriek tomu, ze obsahuje elektronkovy zosilnovac, uz len z dovodu, ze konektivita je velmi slaba. Na druhej strane je to prezentovane ako domace kino a v tomto konektivita je plne dostacujuca. Vdaka mensiemu poctu konektorov moze byt dizajn pristroja nizkoprofilovy a moderne cisty. Obsahuje aj funkciu spatneho zvukoveho kanala, takze vam to v konecnom dosledku usetri jeden kabel ak radi pozerate obraz s kvalitnym zvukom (ten bohuzial moderne superploche TV nedokazu vykuzlit). Na priestorove filmove efekty je teda toto kino ako stvorene a prehravanie hudby alebo radia tiez zvladne. Priemernemu uzivatelovi audio vystup bude uplne postacovat. Pripojenie zadnych reproduktorov je riesene cez samostatnu jednotku co moze niekto ocenit hlavne v obdlznikovych alebo stvrcovych miestnostiach. V miestnostiach inak tvarovo riesenych ci v pripade ze chcete mat sedacku uprostred velkej miestnosti sa tato vyhoda ale straca, nakoniec samostatnu jednotku musite tak ci tak pripojit do elektriky a z nej tiez musite viest kable na zvuk. Paradoxne tak v mojom pripade je viac na ostaru ako na osoh. Pokial nevyrobia stojanove repro s bezdrotovym prijimacom signalu, ktore budu mat v zakladni stojanu rychlonabijaci akumulator, tak kable budete stale musiet riesit. Zaujimave je, ze to este nikoho nenapadlo. Dnes je dokonca mozne pokryt telo reproduktora vratane jeho stojanu fotovoltaickymi clankami, ktore by pocas dna same mohli dobijat akumulator ulozeny v podstave stojanu reproduktora. Tak by konecne mohla zacat era samostatne stojacich reproduktorov bez nutnosti ich kablovania. Spat ale k samotnemu domacemu kinu - funkciami je nabite, ma certifikat aj na 3D a Smart takze kazdy si tu urcite nieco najde. Majitelia Samsung smart mobilov dostanu moznost ovladat domace kino aj pomocou mobilu. Majitelia iPhonov aj ked su od konkurencie tiez dostanu moznost pripojenia a to dokonca aj pomocou samostatne pribalenej dokovacej stanice pre iPhone ci iPod. Ci uz ju vyuzijete je na vas, nakolko kino ma aj moznost pripojenia cez wi-fi alebo bluetooth. Pokial ale budete chciet prehravat aj video z iPhonu alebo iPodu tak sa dokovaciemu zariadeniu urcite nevyhnete. Streamovanie funguje len cez kabel. Konektivita je ale v pripade modernych bezdrotovych zariadeni v pohode a stale mate moznost pripojit 2 dalsie HDMI zariadenia, ci USB zariadenia alebo zvuk cez optiku alebo klasicke konektory.

Sony BDV-N590

Sony BDV-N590

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Zakúpený v Shoppie.sk

• všetko ide tak ako som si predstavoval

dizajn / kvalita a zvuk všetko na vysokej úrovni

Pridané: 28. januára 2013

• Toto domace kino je za supe cenu,a myslim,ze na dobrej urovni.Vela funcii,Po par dnoch,co ho vlastnim,maximalna spokojnost.Prehra vsetky formaty,v dobre kvalite aj obratu,i zvuku.Komunikuje je aj cez tablet,mobil,aj cez TV,co vo vsetkych pripadoch je velke plus.
  • Nenasiel som zatial ziadne nedstatky.

Vyrobok za taku cenu,s takou kvalitou a vela funkciami-velke +

Samsung HT-E355

Samsung HT-E355