Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Filtrovanie:
Vyberte filtreNajlacnejšie ponuky Samsung HT-J5500

Electroland.sk
Obchod overený zákazníkmi

114 recenzií

info v obchode

342,00 €

doprava zdarma

Alternatívne produkty

Sony BDV-E4100

Sony BDV-E4100

od 309,99 € (29 e-shopov)

Sony BDV-E6100

Sony BDV-E6100

od 389,90 € (20 e-shopov)

LG LHB645N

LG LHB645N

od 269,00 € (5 e-shopov)

Ďalšie domáce kiná Samsung

Samsung HT-J5500 - Špecifikácia

Zaradenie

3D domáce kino

Výrobca

Výrobca

Samsung

opraviť

Celkový výkon

Celkový výkon

1000 W

opraviť

Šírka

Šírka

430 mm

opraviť

Výška

Výška

55 mm

opraviť

Hĺbka

Hĺbka

224 mm

opraviť

3D Blu-ray domáce kino 5.1 Prístup k väčšiemu množstvu aplikácií za kratší čas. Aplikácií nie je nikdy dosť. Nová a vylepšená natívna aplikácia Opera TV Store ponúka na výber viac než 250 titulov. A ak by ani to nestačilo, natívne aplikácie môžete teraz spúšťať rýchlejšie ako predtým, takže vždy budete mať poruke požadovaný obsah presne vtedy, keď potrebujete. Bezdrôtový prístup k zariadeniam a na internet. S Blu-ray prehrávačom Samsung je pripojenie na internet jednoduchšie. Vďaka integrovanému bezdrôtovému pripojeniu môžete používať internet a získať prístup k aplikáciám bez komplikovaného pridávania ďalších externých zariadení. Blu-ray prehrávače Samsung obsahujú možnosť zdieľania obsahu prostredníctvom technológie DLNA, vďaka čomu je prepojenie zariadení domácej zábavy jednoduchšie než...

celá špecifikácia

Recenzie Samsung HT-J5500

Overený zákazník XXLTUZEX

Michal

Pridané: 3. apríla 2018

Zakúpený v XXLTUZEX

90%

Odporúča produkt
  • Cena a značka .
  • Tomu návodu a nastaveniu rádia by nerozumel ani Šalamún.
  • Konektory na prehrávači, lepšie by bolo pripojenie ako na reproduktoroch (priamo káble). Originálne káble majú prierez ako by boli k sluchatka.

+cena a značka. -navod a samotné nastavte prehrávača.

Overený zákazník Electroland.sk

Jozef

Pridané: 2. februára 2018

Zakúpený v Electroland.sk

80%

Odporúča produkt
  • Taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a pre priemerné náročného zákazníka produkt odporúčam, zatiaľ som spokojný, kvalitu posúdiť neviem, fungovať funguje tak ako má a koľko vydrží uvidíme, pretože v dnešnej dobe vyrábajú všetko možné rýchlo,rýchlo ale na akú dobu to nevie asi nikto. Keď nevydrží zhruba 15 rokov tak mám smolu, hlavne že sa potom podaktorí ľudia sťažujú, že sa nám kopí veľa odpadu z rôznych výrobkov. Nechám sa prekvapiť, ale zatiaľ som spokojný.
  • Mohli tomu dať hodiny-budik to by snáď taká veda nebola.

V porovnaní cena a funkcie výrobku som spokojný, pre priemerné náročného odporúčam. Celková kvalita sa hodnotí ťažko, pretože koľko ten výrobok vydrží to nevie nikto asi, keď ho vyrobili na 6-7 rokov a potom ho môžem vyhodiť, tak mám smolu. Pretože podaktoré veci sú vyrobené práve tak, že ich ľudia za 6-7 rokov môžu vyhodiť a potom prichádzajú na to, že je veľa odpadu. Veď nekvalitnou výrobou musí byť veľa odpadu, čo sa potom čudujú, a ľudia na to len doplatia.

Overený zákazník InterStore.sk

Overený zákazník

Pridané: 30. júla 2015

Zakúpený v InterStore.sk

100%

Odporúča produkt

Zatiaľ som spokojný

» Všetky recenzie produktu (6)

Vývoj ceny Samsung HT-J5500