Recenzie Sony BDV-N9200W

Pašo
Pašo

Pridané: 2. marca 2016

• Skvelý design
  • pekný čistý zvuk v HD kvalite hlavne pri kvalitnejších audio, alebo video súboroch
  • USB - prehraje všetko
  • veľa funkcií v jednom ( 3D blu-ray prehrávač s prevzorkovaním na 4K, z 2D na 3D, Bluethoot, Wifi, NFC, radio atd.)
  • bezdrôtové priestorové reproduktory
  • jednoduchá obsluha
  • 3x HDMI ( 1x výstup a 2x vstup)
  • auto kalibrácia reproduktorov
  • Zlé umiestnenie displaya (z gauča nie je vidno naň)
  • Subwoofer by mohol mať očosi mäkšie basy
  • nedá sa nastaviť vlastný zvuk
  • 1200W? typujem tak maximálne 300W RMS

Toto domáce kino som vyberal, podľa značky a recenzií, čo a týka funkcií a zvuku nemám mu čo vytknúť, hrá pekné čisto, no až na ten subwoofer ( mám rád mäkšie dunivejšie basy ), ale nieje to nič hrozné. No keď som sa na ten subwoofer pozrel z blízka a zistil, som z akých materiálom je vyrobený, bol som sklamaný ( tenká drevotriezka a predná stena sub. na ktorej je priskrutkovany reproduktor je z plastu!). Na Hi-End kino od Sony som toto nečakal. Ďalej ma mrzí, nemožnosť nastavenia vlastného zvuku (výšky, stredy, basy ).

Toto domáce kino uspokojí každého menej náročného, no dosť náročnému to nebude stačiť.

Anonym
Anonym

Pridané: 31. júla 2014

• Nuž...ozaj pekný design
  • žiadne káble pod kobercom cez celú izbu
  • nestabilný op. systém
  • žiadna možnosť nastaviť vlastný zvuk
  • zo sedačky nevidno na display,takže všetko spúšťať cez tv

Vyberal som podľa značky ,no tentokrát som sa sekol!
Zariadenie mam asi tri tyždne a už som niekolko krát musel vytiahnúť zástrčku(podľa návodu),lebo zamrzlo tak že sa nedalo ani vypnúť,alebo sa vypol zvuk či nebolo možne otvoriť(vysunúť)mechaniku!Co sa týka obrazu a zvuku pri prehr. filmov,live show,koncertov je všetko tak ako ma byť no pri prehrávaní audio suborov som ostal zarazený,že výrobca neumožnuje vlastne nastavenie zvuku a spolieha sa na prednastavené zvukové polia ktorých je málo a pre naročnejšieho poslucháča nepostačujú....za tieto peniaze mi toto zariadenie príde preplatené až zadarmodrahé...snáď nejaké budúce aktualizácie poriešia nedostatky tie doterajšie nevyriešili nič....uvidíme :-)

Sony BDV-E6100

Sony BDV-E6100