Samsung HT-J5500

Celkový výkon
1000 W

• , zakúpené v XXLTUZEX

• Cena a značka .
    • Tomu návodu a nastaveniu rádia by nerozumel ani Šalamún.
    • Konektory na prehrávači, lepšie by bolo pripojenie ako na reproduktoroch (priamo káble). Originálne káble majú prierez ako by boli k sluchatka.

+cena a značka. -navod a samotné nastavte prehrávača.

• , zakúpené v Electroland.sk

• Taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a pre priemerné náročného zákazníka produkt odporúčam, zatiaľ som spokojný, kvalitu posúdiť neviem, fungovať funguje tak ako má a koľko vydrží uvidíme, pretože v dnešnej dobe vyrábajú všetko možné rýchlo,rýchlo ale na akú dobu to nevie asi nikto. Keď nevydrží zhruba 15 rokov tak mám smolu, hlavne že sa potom podaktorí ľudia sťažujú, že sa nám kopí veľa odpadu z rôznych výrobkov. Nechám sa prekvapiť, ale zatiaľ som spokojný.
    • Mohli tomu dať hodiny-budik to by snáď taká veda nebola.

V porovnaní cena a funkcie výrobku som spokojný, pre priemerné náročného odporúčam. Celková kvalita sa hodnotí ťažko, pretože koľko ten výrobok vydrží to nevie nikto asi, keď ho vyrobili na 6-7 rokov a potom ho môžem vyhodiť, tak mám smolu. Pretože podaktoré veci sú vyrobené práve tak, že ich ľudia za 6-7 rokov môžu vyhodiť a potom prichádzajú na to, že je veľa odpadu. Veď nekvalitnou výrobou musí byť veľa odpadu, čo sa potom čudujú, a ľudia na to len doplatia.

• , zakúpené v InterStore.sk

Zatiaľ som spokojný

3D Ready
Celkový výkon
1000 W

Luxusné 3D domáce kino značky Samsung HT J5500 ponúka 5.1ch zvuk, predné a zadné satelitné reproduktory, Smart Hub, webový prehliadač, integrované Wi-Fi, Bluetooth, HDMI vstup, audio vstup, optický vstup, USB, DTS 96/24, DTS- HD Master Audio, Dolby Digital Plus a Dolby True HD a FM turner. Domáce kino pracuje s výkonom 1000 W. Toto moderné domáce kino však vie oveľa viac než len výborným spôsobom reprodukovať zvuk z televízneho vysielania alebo prehrávaných nosičov. Vďaka Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v XXLTUZEX

• Cena a značka .
    • Tomu návodu a nastaveniu rádia by nerozumel ani Šalamún.

+cena a značka. -navod a samotné nastavte prehrávača.

• Pekny dizjan
    • Ak chcete pocuvat hudbu, pre mna osobne nedostatocne basy. Ventilator je velmi hlucny...

Po troch dnoch som to vratil.. myslim, ze to hovori za vsetko

• , zakúpené v Electroland.sk

• Mohli tomu dať hodiny-budik to by snáď taká veda nebola.

• tento produkt ma veľmi zaujal . Na 1. pohľad horlivý ale obraz niekedy klame
    • Na moju denný príjem veľmi lacné

toto domáce je dobré ako koláče od mojej babky

• vcelku vydarený výrobok,povedal by som taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a jeho funkcie dostačujúci, zatiaľ som spokojný, uvidí sa ešte v budúcnosti ako to je s kvalitou výroby a koľko rokov vydrží, pretože dnes sa vyrába všetkomožné rychlo,rychlo ale či aj kvalitne to je otázne, a potom sa podaktorí sťažujú, že máme veľa odpadu. Osobne výrobok pre priemerne náročných odporúčam.
    • proti nemám nič,funguje podľa jeho parametrov a funkcií

podľa uvedených parametrov a funkcií výrobok priemernne náročným odporúčam aj vzhľadom na cenu. Zatiaľ som spokojný, plní moje očakávania.

• , zakúpené v InterStore.sk

Zatiaľ som spokojný