Recenzie Samsung HT-J5500

Michal

Pridané: 3. apríla 2018

Zakúpený v XXLTUZEX

• Cena a značka .
  • Tomu návodu a nastaveniu rádia by nerozumel ani Šalamún.
  • Konektory na prehrávači, lepšie by bolo pripojenie ako na reproduktoroch (priamo káble). Originálne káble majú prierez ako by boli k sluchatka.

+cena a značka. -navod a samotné nastavte prehrávača.

Overený zákazník Electroland.sk

Jozef

Pridané: 2. februára 2018

Zakúpený v Electroland.sk

• Taký "zlatý stred", vzhľadom na cenu a pre priemerné náročného zákazníka produkt odporúčam, zatiaľ som spokojný, kvalitu posúdiť neviem, fungovať funguje tak ako má a koľko vydrží uvidíme, pretože v dnešnej dobe vyrábajú všetko možné rýchlo,rýchlo ale na akú dobu to nevie asi nikto. Keď nevydrží zhruba 15 rokov tak mám smolu, hlavne že sa potom podaktorí ľudia sťažujú, že sa nám kopí veľa odpadu z rôznych výrobkov. Nechám sa prekvapiť, ale zatiaľ som spokojný.
  • Mohli tomu dať hodiny-budik to by snáď taká veda nebola.

V porovnaní cena a funkcie výrobku som spokojný, pre priemerné náročného odporúčam. Celková kvalita sa hodnotí ťažko, pretože koľko ten výrobok vydrží to nevie nikto asi, keď ho vyrobili na 6-7 rokov a potom ho môžem vyhodiť, tak mám smolu. Pretože podaktoré veci sú vyrobené práve tak, že ich ľudia za 6-7 rokov môžu vyhodiť a potom prichádzajú na to, že je veľa odpadu. Veď nekvalitnou výrobou musí byť veľa odpadu, čo sa potom čudujú, a ľudia na to len doplatia.

Overený zákazník InterStore.sk

Pridané: 30. júla 2015