Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Samsung HT-J4500

Popis produktu

Priestorový zvuk ako v kine

Vychutnajte si strhujúci zážitok z počúvania hudby, pozerania filmov alebo obľúbených relácií. S výkonnou sústavou šiestich reproduktorov si budete môcť vychutnať zvuk v novej kvalite. Praktický systém SAMSUNG HT-J4500 prináša strhujúco živý 5.1 priestorový zvuk priamo do vašej obývačky. Reproduktory sú nenápadné a ľahko sa rozmiestnia po celej miestnosti pre ešte intenzívnejší zvukový zážitok.

Špeciálne aplikácie

Už viac vám neujde žiaden kvalitný film ani relácia. Sledujte tie najlepšie programy vo vašom voľnom čase. Stačí iba pripojiť domáce kino SAMSUNG HT-J4500 pomocou integrovaného pripojenia DLNA, Ethernet alebo Bluetooth a využívať dostupné aplikácie. S BBC iPlayer, Netflix a Amazon apps budete mať k dispozícii vždy bohatý výber programov.

Realistický 3D zážitok

Vynaliezavo navrhnutý systém domáceho kina si zamilujete od prvého okamihu. Pri sledovaní filmov vám už neunikne ani ten najmenší detail. Kvalitné rozlíšenie a jasné zobrazenie i tých najmenších objektov vám prinesie intenzívnejší zážitok zo sledovania. Živé farby a realistický efekt 3D zobrazenie vás vtiahnu priamo do deja príbehu. Pozrite sa spolu s filmovými hrdinami do všetkých kútov sveta priamo u vás doma.

Prehrávajte z mobilných zariadení

Nezáleží na tom, kde máte uloženú hudbu alebo filmy. Pomocou bluetooth spojenia môžete jednoducho pripojiť nielen váš počítač ale i tablet alebo mobilný telefón. Spárujte tento inovatívny systém s ktorýmkoľvek zariadením s bluetooth pripojením a prehrávajte tak vaše obľúbené skladby.

Široké možnosti

Moderná sústava reproduktorov, ktorá pozostáva zo subwoofera, centrálneho reproduktora a bočných reproduktorov, je prepojená so široko kompatibilným hlavným prístrojom. Okrem toho, že môžete využívať rôzne pripojenia, celý systém domáceho kina obsahuje okrem konektoru pre televíziu aj USB konektor a CD prehrávač. Ak nemáte po ruke žiadny externý zdroj hudby, poteší vás vstavaný FM tuner, ktorý vám prinesie aktuálne rozhlasové vysielanie so špičkovým zvukom.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? Samsung opraviť

Fyzické rozmery a parametre

Hmotnosť ? 2.7 kg opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.