Samsung HT-H5530

• pekne prevedenie
    • po nastudovani manualu jednoduche ovladanie
    • zatial som nic nenasiel
    • HDMI - nie je vo vybave

Kupil som si ho pretoze mam TV samsung a aj mobilne telefony. Neskusil som este vsetky funkcie, ale zatial mi uplne vyhovuje co ponuka.
    Super cena a vykon.
    Ak nemate na TV HDMI (ARC) - zvuk musite prepojit optikou TOSLINK.
    Po zapnuti pouzivam väcsinou iba jedno dialkove - z TV

3D Ready
Subwoofer

Systém domáceho kina Samsung HT-H5530 spája možnosť kvalitného počúvania hudby s možnosťou prehrávania filmov v 3D Blu-ray kvalite a možnosť pripojenia k viac ako stovke moderných aplikácií ako je YouTube, Twitter, Facebook a ďalšie. Kvalita zvuku je zaručená technológiou Crystal Amplifier Plus, ktorá zaručuje bohatý plný zvuk. Zosilňovač 5.1 a reproduktory s výkonom 1000 W znamenajú, že budete skutočne ´počuť´. Filmy si môžete púšťať v Blu-ray, 3D Blu-ray alebo DVD Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Prva.sk

• po nastudovani manualu jednoduche ovladanie
    • zatial som nic nenasiel
    • HDMI - nie je vo vybave

Super cena a vykon.
    Ak nemate na TV HDMI (ARC) - zvuk musite prepojit optikou TOSLINK.
    Po zapnuti pouzivam väcsinou iba jedno dialkove - z TV