Samsung HT-D6750

Produkt nemá žiadne parametre.

• Zvuk, obraz , kompatibilita Samsung, diaľkové ovládanie.
    • Množstvo zbytočných funkcií, komplikovaný návod, v menu množstvo nastavení, ktoré sotva kto bude niekedy ladiť a hrať sa s nimi po večeroch, mierne zvýšená hlučnosť mechaniky disku

Konkurencieschopný výrobok, dobrý dizajn, na to ako niektorí zle hodnotili zvukové kvality zvuk nie je až tak ostrý a tvrdý ako na Yamahách a pod., takže pri zaradení vhodného surroundu je vcelku fajn počúvateľnosť.

• nenašiel som nič, snáď že výrobok je čiernej farby
    • ...neprehráva takmer žiadne dvd,cd ani blurai zasekáva sa je absolutne nelogicky skonštruované , myslel som si že bude spolupracovať z televizorom samsung,žial neustále vypína samočinne, žiadný disk sme nedopozerali do konca zasekne sa a musíte reštartovať prístroj ,vypnutím zo zásuvky ale problém sa opakuje, neprehrá žiadne disky použivam len originály po piatich dňoch nervov vyhladávam servis ktorý je až v Žiline som z TN takže od ruky ,navyže stredový reproduktor drnčí nedá sa počúvať

totálne sklamanie nikdy si už nekúpim nič od SAMSUNG a nedoporučujem to nikomu , výrobky nekvalitné robene na zisk ale nie pre kvalitu a radosť zákazníkov
    Za takmer 600.-€ som si kúpil totálne hovno zabalené do peknéj krabičky.

• dizajn, prevedenie
    • 1/ balenie neobsahuje HDMI kábel aj napriek tomu, že všade je doporučovaným spôsobom prepojenia.
    • 2/ Wi-Fi pripojenie na LAN iba v prípade bez WPA nastavení

zatiaľ mám toto DK veľmi krátko...

Produkt nemá žiadne parametre.

3D domáce kino, konfigurácia reprosústavy: 7.1, celkový výkon RMS: 1330W, CD / CD-R / CD-RW / DVD+R / DVD+RW, AAC / AVCHD / HD DivX / JPEG / JPG / MP3 / WMA / WMV, USB konektor

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Zvuk, obraz , kompatibilita Samsung, diaľkové ovládanie.

• nenašiel som nič, snáď že výrobok je čiernej farby

Za takmer 600.-€ som si kúpil totálne hovno zabalené do peknéj krabičky.

• bez problemu preha filmy z hdd naformatovane na ntfs vratane mkv suborov
    • nedokaze prehrat titulky ktore su sucastou mkv suoru dokonca ani titulky ktore su zvlast ako srt subor

bohuzial prehranie titulkov je pre mna zasadny problem a vyrobok som koli tomuto vratil.

• dizajn, prevedenie
    • 2/ Wi-Fi pripojenie na LAN iba v prípade bez WPA nastavení

zatiaľ mám toto DK veľmi krátko...

• , zakúpené v Euroshop.eu

• Kvalita zvuka najlepsia cena na Slovenskom trhu nikde inde som nenasiel lacnejsie
    • n

100 bodov za komunikaciu s eshopom,doruceny na cas,neposkodeny,