Panasonic SC-BTT465EGK

3D Ready
Blu-Ray

• , zakúpené v Alza.sk

• Jednoduché nastavenie, skvelý zvuk, obraz úžasný v HD

Ak niekto chce mať pôžitok z dobrého filmu a nechce sa mu ísť do kina tak vrelo odporúčam toto domáce kino.

Počet reproduktorov
322 mm
Subwoofer
3D Ready
Blu-Ray

3D Blu-ray domáce kino Panasonic SC-BTT465EG9 má pre vás pripravený bohatý 5.1 kanálový zvuk Dolby Digital s priestorovým 3D efektom, ktorému dominuje výkonný subwoofer s mohutným bassreflexom. Celkový výkon zosilňovača 5.1kanálovej zostavy činí rovných 1000 W, takže sa nemusíte báť inštalácie ani vo väčšej miestnosti. Párovanie je potom ešte jednoduchšie so zariadeniami vybavenými funkciou NFC. Stačí sa len priblížiť k hlavnej jednotke a okamžite začať prehrávať médiá bez Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Jednoznačne zvuk - vyvážené basy, stredy aj výšky
    • Čistota zvuku aj na fakt vysokej hlasitosti, žiadne chrčanie nehrozí
    • Výborný pomer cena/výkon (1000w je ozaj počuť)
    • Podpora funkcií aj s inými výrobcami TV ako Panasonic (u mňa funkčné na Sony TV a odskúšané aj na Samsung)
    • Bezdotykové zapínanie spolu s TV (stačí vám zapnúť TV s jej ovládačom a domáce kino sa zapne samé)
    • Široká podpora prehrávaných formátov a skvelý obraz (spolu s veľkou TV si užijete film ako v kine)
    • Originálny ventilátor ktorý je v DVD/BD prehrávači je podľa mňa celkom tichý
    • DVD/BD prehrávač má spomalené reakcie pri prepínaní funkcií cez diaľkové ovládanie
    • Uvítal by som jednotlivé predvoľby nastavenia domáceho kina samostatne na vlastných tlačidlách a nie že sa cez tie všetky funkcie prepínate pomocou jedného tlačidla SELECTOR, je to spomalené a niekedy otravné
    • Ak stratíte alebo pokazíte diaľkový ovládač tak sa prakticky domáce kino stáva nefunkčné, hodilo by sa viac samostatných tlačidiel ovládania domáceho kina na jednotke DVD/BD prehrávača
    • K zadným satelitom mohli byť v balení aj držiaky umožňujúce ich montáž na stenu/strop (ale nebol ich problém zohnať)
    • Chýba podpora slovenčiny/češtiny v menu

S domácim kinom som veľmi spokojný a určite by som ho odporúčal aj iným domácim filmovým maniakom. Zvuk je úžasný, obraz a funkcie skvelé, chýba možno len podpora Wi-fi aj keď v tomto smere musíte hľadieť na cenu ktorá je podľa mňa v pomere cena/výkon veľmi dobrá. Zamrzí nedokonalé ovládanie a spomalené reakcie domáceho kina na pokyny diaľkového ovládača ale nie je to nič strašné. Domáce kino bez problémov spolupracuje aj s televízormi iných značiek. Mám odskúšané na Sony a Samsung. Funguje bez problémov aj funkcia samozapnutia súčasne so zapnutím TV, pričom vám stačí zapnúť iba TV s jej ovládačom. Originálny ventilátor ktorý je v DVD/BD prehrávači je podľa mňa celkom tichý a viete o ňom iba pri fakt tichých scénach kedy sú vo filme pasáže bez zvuku alebo hudby (horory napr). Ja som však prerábal dom a ventilátor do seba natiahol prach čo sa podpísalo na jeho tichosti. Nedalo sa to vydržať tak som ho vymenil bez problémov za ventilátor Scythe (kúpený v PC shope) parametrovo totožným s originálom. Za cca 5 euro som dosiahol ešte tichšie chladenie domáceho kina kedy už o ňom fakt ani neviete. Za danú cenu s týmto kinom určite chybu neurobíte.

• Dizajn
    • Ked chcete prepnut z dvd na radio trva to dost dlho display ma len 4 policka a nedokaze zobrazit nazov stanice.Chybaju vysky.

Panasonic uz nie je to co bolo kedysi , sklamaanie.

• , zakúpené v Alza.sk

• Jednoduché nastavenie, skvelý zvuk, obraz úžasný v HD