Onkyo HT-S3800

• Pomer cena/výkon
    • Nie som audiofil, ale hraje to fakt super
    • Kvalitne spracovanie
    • Jednoducha instalacia

azda len to ze na pribalenu FM antenu (káblik) som skoro nic nenaladil, a aj ked naladil tak som nemoholo okolo nej prejst lebo hned nastalo rusenie a to som ju skusal smerovat na vsetky svetove strany (ale mozno ja som v blbej zone, ze je okolo vela zeleza)

Celkovo slusna zostava do bytu. Za malo penazi vela muziky.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Super Zostava

FM Tuner

Domáce kino s dokonalým 5.1 kanálovým zvukom Onkyo HT-S3800 Black zaplní vašu obývačku. Filmový zážitok ako v kine mám ponúka vďaka 525 wattovému celkovému výkonu a dekódovaniu Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Vybavený je tiež technológiou Bluetooth, ktorou sa jednoducho pripojíte k vášmu mobilu, tabletu či notebooku. Môžete tak bezdrôtovo prehrávať médiá s čistým a silným ozvučením.

• , zakúpené v L-E.SK

• Pomer cena/výkon
    • Nie som audiofil, ale hraje to fakt super
    • Kvalitne spracovanie
    • Jednoducha instalacia

Celkovo slusna zostava do bytu. Za malo penazi vela muziky.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Super Zostava