Recenzie Auna Concept 620

Pridané: 9. mája 2015

Zakúpený v Electronic Star

• Super cena
  • Množstvo funkcií
  • Veľa možností pripojenia zariadení (USB, AUX, SD, bluetooth)
  • 5.1 sústava
  • Chýbal návod v slovenčine (alebo aspoň v češtine)
  • Pri každom vypnutí a zapnutí je potrebné opäť nastavovať nastavenia ako rozloženie zvuku atď. čiže sa nastavenia neukladajú
  • Silné modré svetlo, ktoré svieti aj po vypnutí
  • Krátke káble od reproduktorov
  • Zabudované káble v reproduktoroch
  • Chýbajú úchytky reproduktorov na stenu

Tento produkt som si vybral kvôli nízkej cene. Doteraz som používal 2.1 sústavu ale toto je iný level. Produkt nemá konkurenciu. Sústava má množstvo nastavení, dokáže hrať iba z 2 reproduktorov alebo aj zo všetkých piatich. Na každom sa dá osobne nastaviť hlasitosť. Trošku je nevýhoda to, že po každom zapnutí a vypnutí sa nastavenia neuložia a preto je to ako keby v "kúpenom" stave. Ocenil som FM rádio, ktoré stále používam. Super je aj bluetooth, AUX, USB a SD slot, cez ktoré môžem hudbu púšťať. Za takúto cenu bola kúpa fantastická a splnila moje očakávania. Škoda toho, že reproduktory nemajú úchytky na "pripnutie" na stenu pretože reproduktory som chcel zavesiť do každého rohu izby. Taktiež je škoda, že v sústave 5.1, ktorá je určená pre 30 - 40 m² sú neskutočne krátke káble. A to, že sú zabudované do reproduktora ani nehovorím. Musel som preto kupovať predlžovacie cinch káble.

Auna 5.1-JW

Auna 5.1-JW